Про фестиваль

Про фестиваль

Якщо не можеш змінити світ —

зміни точку зйомки!

 

Професійні фотографи та аматори запрошуються на ІІ-й всеукраїнський фестиваль PhotoArtPress. Захід відбудеться 2-4 вересня 2016 року в смт. Ворзель Київської обл. на базі санаторію «Перемога».  В межах фестивалю відбудуться цікаві зустрічі-майстеркласи з відомими українськими фотографами (див. Программа фестиваля та Авторы мастерклассов), буде проведено конкурс робіт в форматі фотосушки в трьох номінаціях, а також організовано дозвілля, трирозове харчування, виходи на пленер тощо. При бажанні можна буде залишитись на базі ще на кілька днів.

Програма першого дня фестивалю буде присвячена історії та теорії сучасного фотомистецтва, запрошені теоретики та фахівці з історії фотографії. Протягом другого та третього дняв відбудуться зустрічі з майстрами сучасної фотографії, відомими мистцтвознавцями та критиками. Також буде організовано кілька пленерів. На цьогорічному фестивалі значна увага буде приділятись творчості його учасників, а тому чекаємо всіх з підборками своїх робіт в друкованому(+) чи електронному вигляді — будемо обговорювати. Конкурс пройде в форматі фотосушки в трьох номінаціях.

З собою необхідно мати:

  •  посвідчення особи та квитанцію про оплату участі;
  •  сезонний одяг та одяг для купання;
  • портфоліо в друкованому чи електронному вигляді;
  • фототехніку.

Вартість для учасників — (відвідування майстер-класів, проживання в 3-місних будиночках, трьохразове харчування) 1750 грн при оплаті до 18.08.16, або 1950 грн при оплаті пізніше зазначеної дати.

Для реєстрації участі необхідно прислати на пошту фестивалю  photoartpress2@gmail.com або pomidorstudio@i.ua лист з анкетними даними: П.І.Б., дата народження, місто проживання, контактний телефон, електронна адреса та підтвердження оплати участі (чек, квитанція). Від фотошкол та фотоклубів приймаються колективні заявки у вигляді таблиці.

Оплату можна здійснити на картку ПриватБанку

5168 7556 1810 4752  Юрій Братусь

 

 

 

Поделиться в соц. сетях